Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMAAAPIM0360
Kod producenta: KOMAAAPIM0360
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5901443418405
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Komponenty wewnętrzne: ASUS PRIME H810M-A-CSM / Kingston Fury Beast Black / Kingston NV3 / Chieftec GBP-350S / Chieftec BS-20B-OP
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Typ procesora: Intel Core Ultra 7
Napięcie wejściowe zasilacza: 100-240 V
Wi-Fi: Nie
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
Czytnik linii papilarnych: Nie
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Pamięć RAM: 16 GB
Bluetooth: Nie
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Przewodowa sieć LAN: Tak
Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™: Nie
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 1,8 GHz,2,4 GHz
Kontroler LAN: Intel I219V
Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: 6
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 5,2 GHz
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Nośniki: SSD
NVMe: Tak
Głębokość produktu: 329 mm
Intel® Thunderbolt 5: Nie
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Obsługa karty graficznej Open GL: Nie
Szerokość produktu: 170 mm
Wydajność GPU do: 8 TOPs
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 2
Wysokość produktu: 408 mm
Obsługa typów danych AI na NPU: Int8
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Generacja procesora: Intel Core Ultra (Series 2)
Waga produktu: 10 kg
Obsługa rzadkości: Tak
Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x): 1
Maksymalne taktowanie procesora: 5,3 GHz
Certyfikat 80 PLUS: Nie
Dołączona myszka: Nie
System chłodzenia wodnego: Nie
Obsługa efektów Windows Studio: Tak
Dołączony wyświetlacz: Nie
Napęd optyczny: Nie
Okienko: Nie
Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: DirectML,ONNX RT,OpenVINO,WebNN,Windows ML
Obsługa wirtualnej rzeczywistości: Nie
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Obudowa: Mini Tower
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Intel AI Boost
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
Wejście liniowe: Tak
Ilość zatok 2,5 ": 2
Całkowita wydajność procesora do: 33 TOPs
Kanały wyjścia audio: 7.1 kan.
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Odnowiony: Nie
Wydajność NPU do: 13 TOPs
Prędkość zegara pamięci: 5200 MHz
Wyjście liniowe: Nie
Ilość zatok 5.25": 1
Gniazda PCI Express x1 (Gen 4.x): 1
Korekcja ECC: Nie
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Materiał obudowy: Metal, Plastik
Efektywne rdzenie: 12
AMD FreeSync: Nie
Liczba portów PS/2: 1
Ilość zatok 3.5": 2
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 4,6 GHz
NVIDIA GameWorks VR: Nie
Wyjścia słuchawkowe: 1
Standard VESA: Nie
Wydajne rdzenie: 8
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Port DVI: Nie
Kolor produktu: Czarny
Maksymalna moc turbo: 182 W
NVIDIA G-SYNC: Nie
Liczba portów USB 2.0: 6
Gniazda pamięci: DIMM x 4
Producent pamięci wewnętrznej: Kingston
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Graphics
Liczba tylnych portów USB: 6
Dedykowana karta graficzna: Nie
Ilość DisplayPort: 1
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Liczba przednich portów audio: 2
Liczba procesorów: 1
Mikrofon: Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 128 GB
Liczba tylnych portów audio: 3
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Nie
Obsługa kanałów pamięci: Jednokanałowy
Liczba przednich portów USB: 4
Liczba rdzeni procesora: 20
Ilość portów HDMI: 1
Zasilanie: 350 W
Rozmiar dysku SSD M.2: 2280 (22 x 80 mm)
Model procesora: 265
Port wyjścia S/PDIF: Nie
Gniazdo procesora: LGA 1851 (Socket V1)
Światłowodowy port NIC (Flex I/O): Nie
Taktowanie procesora: 1,8 GHz
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Typ produktu: PC
Format płyty głównej: Micro ATX
Liczba wątków: 20
Gniazdko wyjścia DC: Nie
Wbudowana karta graficzna: Tak
Podstawowa moc procesora: 65 W
Producent procesora: Intel
Ilość złączy SATA III: 4
Klawiatura w zestawie: Nie
Typ dysku SSD: M.2
Cache procesora: 30 MB
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Nie
Dołączone oprogramowanie: Bitdefender Internet Security
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4634 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Komponenty wewnętrzne: | ASUS PRIME H810M-A-CSM / Kingston Fury Beast Black / Kingston NV3 / Chieftec GBP-350S / Chieftec BS-20B-OP |
| Dołączone oprogramowanie: | Bitdefender Internet Security |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 1,8 GHz,2,4 GHz |
| Wydajne rdzenie: | 8 |
| Efektywne rdzenie: | 12 |
| Gniazdo procesora: | LGA 1851 (Socket V1) |
| Maksymalna moc turbo: | 182 W |
| Liczba procesorów: | 1 |
| Generacja procesora: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 5,2 GHz |
| Podstawowa moc procesora: | 65 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 4,6 GHz |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Liczba rdzeni procesora: | 20 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Liczba wątków: | 20 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 5,3 GHz |
| Cache procesora: | 30 MB |
| Taktowanie procesora: | 1,8 GHz |
| Model procesora: | 265 |
| Producent procesora: | Intel |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| AMD FreeSync: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Obsługa karty graficznej Open GL: | Nie |
| NVIDIA GameWorks VR: | Nie |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Producent pamięci wewnętrznej: | Kingston |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 4 |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Korekcja ECC: | Nie |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 5200 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 128 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci: | Jednokanałowy |
| Odnowiony: | Nie |
| Ilość zatok 5.25": | 1 |
| Ilość zatok 3.5": | 2 |
| Obudowa: | Mini Tower |
| Okienko: | Nie |
| Ilość zatok 2,5 ": | 2 |
| Materiał obudowy: | Metal, Plastik |
| System chłodzenia wodnego: | Nie |
| Standard VESA: | Nie |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Zasilanie: | 350 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza: | 100-240 V |
| Certyfikat 80 PLUS: | Nie |
| Wysokość produktu: | 408 mm |
| Głębokość produktu: | 329 mm |
| Waga produktu: | 10 kg |
| Szerokość produktu: | 170 mm |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi: | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Kontroler LAN: | Intel I219V |
| Bluetooth: | Nie |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości: | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku: | Biznes |
| Typ produktu: | PC |
| Format płyty głównej: | Micro ATX |
| Kanały wyjścia audio: | 7.1 kan. |
| Dołączona myszka: | Nie |
| Klawiatura w zestawie: | Nie |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 4.x): | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™: | Nie |
| Pojemność pamięci SSD: | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| NVMe: | Tak |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Rozmiar dysku SSD M.2: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Nośniki: | SSD |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: | 6 |
| Intel® Thunderbolt 5: | Nie |
| Liczba tylnych portów audio: | 3 |
| Wyjście liniowe: | Nie |
| Liczba przednich portów audio: | 2 |
| Liczba tylnych portów USB: | 6 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Nie |
| Liczba przednich portów USB: | 4 |
| Wejście liniowe: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Światłowodowy port NIC (Flex I/O): | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Port DVI: | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Nie |
| Ilość złączy SATA III: | 4 |
| Liczba portów USB 2.0: | 6 |
| Mikrofon: | Tak |
| Port wyjścia S/PDIF: | Nie |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Nie |
| Liczba portów PS/2: | 1 |
| Wydajność GPU do: | 8 TOPs |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: | DirectML,ONNX RT,OpenVINO,WebNN,Windows ML |
| Całkowita wydajność procesora do: | 33 TOPs |
| Obsługa typów danych AI na NPU: | Int8 |
| Wydajność NPU do: | 13 TOPs |
| Obsługa rzadkości: | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Obsługa efektów Windows Studio: | Tak |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.