Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILRUIACC0035
Kod producenta: RG-RAP1200(F)
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6971693271371
Metoda rozszerzenia obrazu: DSSS,OFDM
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1267 Mbit/s
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 866,7 Mbit/s
5 GHz: Tak
2,4 GHz: Tak
Ilość wsparć SSID: 8
Obsługa PoE: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 400 Mbit/s
Poziom wzmocnienia anteny (max): 2 dBi
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: SSID,WPA-TKIP,WPA-PSK,WPA2-AES
MIMO: Tak
Typ MIMO: Multi User MIMO
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Typ anteny: Wewnętrzny
Zakres wilgotności względnej: 5 - 95%
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Przeznaczenie: Ściana
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,10 Mbit/s
Głębokość produktu: 86 mm
Szerokość produktu: 86 mm
Wysokość produktu: 29,3 mm
Waga produktu: 250 g
Kolor produktu: Biały
Liczba użytkowników: 110 użyt.
Moc nadawcza (CE): 18 - 19 dBm
6 GHz: Nie
Pobór mocy: 8 W
Stopień ochrony IP: IP41
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 338 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| 5 GHz: | Tak |
| Metoda rozszerzenia obrazu: | DSSS,OFDM |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 400 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 866,7 Mbit/s |
| MIMO: | Tak |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g |
| Typ MIMO: | Multi User MIMO |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,10 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 1267 Mbit/s |
| Liczba użytkowników: | 110 użyt. |
| 6 GHz: | Nie |
| Moc nadawcza (CE): | 18 - 19 dBm |
| Kolor produktu: | Biały |
| Stopień ochrony IP: | IP41 |
| Przeznaczenie: | Ściana |
| Pobór mocy: | 8 W |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Głębokość produktu: | 86 mm |
| Waga produktu: | 250 g |
| Szerokość produktu: | 86 mm |
| Wysokość produktu: | 29,3 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | SSID,WPA-TKIP,WPA-PSK,WPA2-AES |
| Ilość wsparć SSID: | 8 |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 2 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 2 dBi |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.