Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBLIAPBZ4060
Kod producenta: WAP121-E-K9-G5
Stan magazynowy: 0 szt.
Producent: CISCO SYSTEMS
Opis ogólny: Access Point Cisco WAP121 WiFi N 1xLAN 2.4 Ghz PoE 4xSSID
Okres rękojmi w miesiącach: Rękojmia Lifetime - zgodnie z zasadami producenta
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Informacje dodatkowe: ! Gwarancja dożywotnia ograniczona do 5 lat po zakończeniu produkcji modelu
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Access Point
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 330.44
Baza SCIP: Nie
Moc wyjściowa: 17.00 dBm
Ilość portów PoE: 1
Tryb pracy: Bridge / Most
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz)
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IPv6
Ilość portów USB: 0 szt.
Ilość portów LAN: 1
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz
Bezpieczeństwo: WEP
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 533 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | CISCO SYSTEMS |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IPv6 |
| Odpinana antena: | Nie |
| Tryb pracy: | Bridge / Most |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | WEP |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Opis ogólny: | Access Point Cisco WAP121 WiFi N 1xLAN 2.4 Ghz PoE 4xSSID |
| Moc wyjściowa: | 17.00 dBm |
| Okres rękojmi w miesiącach: | Rękojmia Lifetime - zgodnie z zasadami producenta |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Informacje dodatkowe: | ! Gwarancja dożywotnia ograniczona do 5 lat po zakończeniu produkcji modelu |
| Producent: | CISCO SYSTEMS |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Access Point Cisco WAP121 WiFi N 1xLAN 2.4 Ghz PoE 4xSSID |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IPv6 |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Moc wyjściowa: | 17.00 dBm |
| Bezpieczeństwo: | WEP |
| Odpinana antena: | Nie |
| Tryb pracy: | Bridge / Most |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | ! Gwarancja dożywotnia ograniczona do 5 lat po zakończeniu produkcji modelu |
| Okres rękojmi w miesiącach: | Rękojmia Lifetime - zgodnie z zasadami producenta |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 330.44 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Ilość portów PoE: | 1 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.