Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILCUDACC0011
Kod producenta: AP1300_P
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 6971690793272
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Diody LED: System
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
MIMO: Tak
Typ MIMO: Multi User MIMO
Certyfikaty zgodności: CE,Federalna Komisja Łączności (FCC)
Zasilacz sieciowy: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Typ anteny: Wewnętrzny
Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE): Passive PoE
Przewody: LAN (RJ-45)
6 GHz: Nie
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Rodzaj kierunku anteny: Antena dookólna
Zakres temperatur (eksploatacja): -10 - 65 °C
Przeznaczenie: Sufit, Ściana
Zestaw do montażu: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 867 Mbit/s
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 867 Mbit/s
Taktowanie procesora: 880 MHz
5 GHz: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
2,4 GHz: Tak
Szerokość produktu: 231,9 mm
Obsługa PoE: Tak
Wysokość produktu: 57,1 mm
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 300 Mbit/s
Waga produktu: 400 g
Poziom wzmocnienia anteny (max): 5,31 dBi
Kolor produktu: Biały
Procesor wbudowany: Tak
Pojemność pamięci wewnętrznej: 128 MB
Wielkość pamięci flash: 16 MB
Ilość anten: 4
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3at,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.3af,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK,WPA,WPA2-PSK
Prąd wyjściowy: 1 A
Napięcie operacyjne: 12 V
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 237 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| MIMO: | Tak |
| 5 GHz: | Tak |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.3at,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.3af,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 867 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 300 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 867 Mbit/s |
| Typ MIMO: | Multi User MIMO |
| 6 GHz: | Nie |
| Przeznaczenie: | Sufit, Ściana |
| Kolor produktu: | Biały |
| Przycisk reset: | Tak |
| Diody LED: | System |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy: | 1 A |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE): | Passive PoE |
| Wysokość produktu: | 57,1 mm |
| Waga produktu: | 400 g |
| Szerokość produktu: | 231,9 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA-PSK,WPA,WPA2-PSK |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -10 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 128 MB |
| Taktowanie procesora: | 880 MHz |
| Wielkość pamięci flash: | 16 MB |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Certyfikaty zgodności: | CE,Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość anten: | 4 |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 5,31 dBi |
| Rodzaj kierunku anteny: | Antena dookólna |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.