Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: SBMYAMBZ5020
Kod producenta: H30G 2-pack
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 6957939000677
Moc wyjściowa: 2,4 GHz < 20 dBm (EIRP), 5 GHz < 23 dBm (EIRP)
Port PoE: Nie
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: System Mesh
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1300 Mbps = 400 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 2x 10M/100M/1G RJ-45 WAN/LAN
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11r
Ilość portów USB: 0 szt.
Dodatkowe funkcje urządzenia: Firewall SPI (Stateful Packet Inspection)
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Wymiary [G x S x W] (mm): 88 x 88 x 88
Informacje dodatkowe: Automatyczne rozpoznawanie WAN/LAN
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 260 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | System Mesh |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11r |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1300 Mbps = 400 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | 2,4 GHz < 20 dBm (EIRP), 5 GHz < 23 dBm (EIRP) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-PSK |
| Odpinana antena: | Nie |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Firewall SPI (Stateful Packet Inspection) |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Porty wej/wyj: | 2x 10M/100M/1G RJ-45 WAN/LAN |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 88 x 88 x 88 |
| Informacje dodatkowe: | Automatyczne rozpoznawanie WAN/LAN |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.