Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUMIZKBA0000
Kod producenta: 306-7ZP0A11-CE0
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719072754259
Średnica wentylatora: 140 mm
Standard zasilacza: ATX
Sprawność: 90% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Maksymalna moc zasilacza: 650 W
Informacje dodatkowe: Flat Cable equipment
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Maks. głośność: 38.7 dB
Natężenia zasilacza: + 12V VGA1 (A) 30, + 12 VGA2 (A) 20, - 12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 2,5
Zabezpieczenia: UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Wymiary [G x S x W] (mm): 160 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: PCI-E 8/6-pin x 2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 460 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 650 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 90% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 140 mm |
| Natężenia zasilacza: | + 12V VGA1 (A) 30, + 12 VGA2 (A) 20, - 12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 2,5 |
| Wtyczka zasilania: | PCI-E 8/6-pin x 2 |
| Maks. głośność: | 38.7 dB |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 160 x 150 x 86 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Flat Cable equipment |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.