Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BULPZKBA0380
Kod producenta: LC6350 V2.3
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4260070123481
Waga (kg): 1.536
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 2.00
Sprawność: 87% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: LC POWER
PFC: Aktywne
Opis ogólny: Zasilacz LC-Power Super Silent 350W ATX V2.3 120mm aPFC 80+ Bronze BOX
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Modularność: Brak
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Maksymalna moc zasilacza: 350 W
Informacje dodatkowe: Temperature control for case fan
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Długość kabli: PATA: 2x 75 cm
Certyfikat: 80 PLUS Bronze
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 106.06
Cechy: 350W;80+ Bronze
Baza SCIP: Nie
Strona o towarze: http://www.lc-power.com/en/product/netzteile/super-silent/lc6350-v23/
Natężenia zasilacza: +3,3V(21A), +5V(15A), +12V1(15A), +12V2(11A)
Zabezpieczenia: UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: Molex 4-pin x 2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 159 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 350 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 87% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Certyfikat: | 80 PLUS Bronze |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +3,3V(21A), +5V(15A), +12V1(15A), +12V2(11A) |
| Wtyczka zasilania: | Molex 4-pin x 2 |
| Modularność: | Brak |
| Długość kabli: | PATA: 2x 75 cm |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 86 |
| Waga (kg): | 1.536 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Temperature control for case fan |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.