Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BULPZKBM0010
Kod producenta: LC380M V2.2
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4260070120558
Maksymalna moc zasilacza: 380 W
Informacje dodatkowe: brak kabla zasilającego
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 83.73
Cechy: 380W
Baza SCIP: Nie
Strona o towarze: http://www.lc-power.de/index.php?id=185&L=1
Natężenia zasilacza: +3,3V(20A), +5V(20A), +12V1(15A), +12V2(10A)
Wymiary [G x S x W] (mm): 63 x 125 x 145
Wtyczka zasilania: Floppy x 1
Waga (kg): 1.372
Średnica wentylatora: 80 mm
Standard zasilacza: Micro ATX
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: LC POWER
PFC: Pasywne
Opis ogólny: LC-Power LC380M, micro ATX
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 128 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 380 W |
| Standard zasilacza: | Micro ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Pasywne |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 80 mm |
| Natężenia zasilacza: | +3,3V(20A), +5V(20A), +12V1(15A), +12V2(10A) |
| Wtyczka zasilania: | Floppy x 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 63 x 125 x 145 |
| Waga (kg): | 1.372 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | brak kabla zasilającego |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.