Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUGBZKBA0080
Kod producenta: GP-P550B
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719331551490
Strona o towarze: https://www.gigabyte.com/Power-Supply/GP-P550B#kf
Natężenia zasilacza: +3,3V/18A, +5V/15A, +12V/43,5A, -12V/0,3A, +5Vsb/3A
Złącza zasilacza: 4 Pin Peripheral x 3 + 4-Pin floppy x 1 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1
Zabezpieczenia: OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: ATX 20+4pin
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 28.0000
Sprawność: 85% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: GIGABYTE
PFC: Aktywne
Opis ogólny: Zasilacz Gigabyte P550B
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Modularność: Brak
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Maksymalna moc zasilacza: 550 W
Informacje dodatkowe: Cable Type: Flat, All black
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Certyfikat: 80 PLUS Bronze
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 187.02
Cechy: 550W;80+ Bronze
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 261 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 550 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 85% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat: | 80 PLUS Bronze |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +3,3V/18A, +5V/15A, +12V/43,5A, -12V/0,3A, +5Vsb/3A |
| Wtyczka zasilania: | ATX 20+4pin |
| Modularność: | Brak |
| Złącza zasilacza: | 4 Pin Peripheral x 3 + 4-Pin floppy x 1 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 86 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Cable Type: Flat, All black |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.