Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: BURFZKBA0090
Kod producenta: EY7A011
Stan magazynowy: 8 szt.
Kod EAN: 5903018667942
Gwarancja producenta [mies.]: 120
Natężenia zasilacza: +5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 70, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3
Zabezpieczenia: OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 140 x 87
Wtyczka zasilania: Molex 4-pin x 1
Waga (kg): 1.540
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Opakowanie: BOX
Modularność: modularny
Maksymalna moc zasilacza: 1000 W
Informacje dodatkowe: - 1x Instrukcja obsługi
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: 1x MOLEX, 880 mm
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 749 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 1000 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Zabezpieczenia: | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 70, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3 |
| Wtyczka zasilania: | Molex 4-pin x 1 |
| Modularność: | modularny |
| Długość kabli: | 1x MOLEX, 880 mm |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 150 x 140 x 87 |
| Waga (kg): | 1.540 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | - 1x Instrukcja obsługi |
| Gwarancja producenta [mies.]: | 120 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.