Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: BUCIZKBA0520
Kod producenta: GPB-350S
Stan magazynowy: 35 szt.
Kod EAN: 4710713233614
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Maksymalna moc zasilacza: 350 W
Informacje dodatkowe: Częstotliwość: 47-63 Hz
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 111.71
Cechy: 350W
Baza SCIP: Nie
Strona o towarze: http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-iarena/gpb-350s.html
Natężenia zasilacza: +5V: 15A, +3,3V: 16A, +12V 1: 26A/312W, P.F.: >0,9, -12V: 0,3A/3,6W
Złącza zasilacza: 1 x 4PIN 12V
Zabezpieczenia: AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora)
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 mm x 150 mm x 87 mm
Wtyczka zasilania: ATX 20+4pin
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 2.00
Sprawność: 85% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: Chieftec
Opis ogólny: Zasilacz Chieftec GPB-350S 350W ATX 120mm Spraw >85%
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 189 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Cechy: | 350W |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Maksymalna moc zasilacza: | 350 W |
| Producent: | Chieftec |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec GPB-350S 350W ATX 120mm Spraw >85% |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Sprawność: | 85% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Wtyczka zasilania: | ATX 20+4pin |
| Zabezpieczenia: | AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora) |
| Złącza zasilacza: | 1 x 4PIN 12V |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 15A, +3,3V: 16A, +12V 1: 26A/312W, P.F.: >0,9, -12V: 0,3A/3,6W |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 mm x 150 mm x 87 mm |
| Informacje dodatkowe: | Częstotliwość: 47-63 Hz |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-iarena/gpb-350s.html |
| Producent: | Chieftec |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec GPB-350S 350W ATX 120mm Spraw >85% |
| Maksymalna moc zasilacza: | 350 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 2.00 |
| Cena netto: | 111.71 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Sprawność: | 85% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora) |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 15A, +3,3V: 16A, +12V 1: 26A/312W, P.F.: >0,9, -12V: 0,3A/3,6W |
| Wtyczka zasilania: | ATX 20+4pin |
| Złącza zasilacza: | 1 x 4PIN 12V |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 mm x 150 mm x 87 mm |
| Informacje dodatkowe: | Częstotliwość: 47-63 Hz |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-iarena/gpb-350s.html |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.