Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUCIZKBA0200
Kod producenta: CTG-650C
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4710713239371
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 217.10
Cechy: 650W;80+
Baza SCIP: Nie
Strona o towarze: http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/seria-a-80/ctg-650c.html
Natężenia zasilacza: +3.3V-22A; +5V-22A; +12V1-26A; +12V2-26A; -12V-0,3A; +5VSB-2.5A
Zabezpieczenia: UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 mm x 150 mm x 86
Wtyczka zasilania: PCI-E 6+2-pin x 2
Waga (kg): 2.130
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 20.00
Sprawność: 85% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: Chieftec
PFC: Aktywne
Opis ogólny: Zasilacz Chieftec CTG-650C 650W ATX 120mm aPFC Mod. Spraw.>85%
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Modularność: Zasilacz półmodularny
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Maksymalna moc zasilacza: 650 W
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Certyfikat: 80 PLUS
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 336 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Producent: | Chieftec |
| Cechy: | 650W;80+ |
| Maksymalna moc zasilacza: | 650 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 85% pod typowym obciążeniem |
| Certyfikat: | 80 PLUS |
| Zabezpieczenia: | AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora) |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec CTG-650C 650W ATX 120mm aPFC Mod. Spraw.>85% |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Opakowanie: | BOX |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Modularność: | Zasilacz półmodularny |
| Natężenia zasilacza: | +3.3V-22A; +5V-22A; +12V1-26A; +12V2-26A; -12V-0,3A; +5VSB-2.5A |
| Wtyczka zasilania: | PCI-e 6/8-pin x 2 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 mm x 150 mm x 87 |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/seria-a-80/ctg-650c.html |
| Producent: | Chieftec |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 20.00 |
| Cena netto: | 217.10 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec CTG-650C 650W ATX 120mm aPFC Mod. Spraw.>85% |
| Maksymalna moc zasilacza: | 650 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 85% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Certyfikat: | 80 PLUS |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +3.3V-22A; +5V-22A; +12V1-26A; +12V2-26A; -12V-0,3A; +5VSB-2.5A |
| Wtyczka zasilania: | PCI-E 6+2-pin x 2 |
| Modularność: | Zasilacz półmodularny |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 mm x 150 mm x 86 |
| Opakowanie: | BOX |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/seria-a-80/ctg-650c.html |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Waga (kg): | 2.130 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.