Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BULNZKBA1630
Kod producenta: BP008EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4260052191385
Gwarancja producenta [mies.]: 120
Maks. głośność: 27.2 dB
Natężenia zasilacza: +3.3V (A): 20, +5V (A): 20, +12V (A): 83.3, -12V (A): 0,5, +5Vsb (A): 3
Zabezpieczenia: SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
Wymiary [G x S x W] (mm): 160 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: P-ATA (4-pin) x 1
Średnica wentylatora: 140 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Modularność: modularny
Maksymalna moc zasilacza: 1000 W
Informacje dodatkowe: Jedna masywna, wysokowydajna linia 12 V
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: Długość złącza ATX (cm): 60
Certyfikat: UKCA
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 829 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 1000 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi |
| Certyfikat: | UKCA |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 140 mm |
| Natężenia zasilacza: | +3.3V (A): 20, +5V (A): 20, +12V (A): 83.3, -12V (A): 0,5, +5Vsb (A): 3 |
| Wtyczka zasilania: | P-ATA (4-pin) x 1 |
| Modularność: | modularny |
| Długość kabli: | Długość złącza ATX (cm): 60 |
| Maks. głośność: | 27.2 dB |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 160 x 150 x 86 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Jedna masywna, wysokowydajna linia 12 V |
| Gwarancja producenta [mies.]: | 120 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.