Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: UMEJGN000020
Kod producenta: CS-T30-10B-EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6941545603414
Diody: Zasilanie
Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A]: 10.00
Automatyczne wyłączanie: Nie
Certyfikaty: ETL/CETL/WEEE/ROHS/REACH/FCC/IC
Napięcie znamionowe: 220–240 V AC
Waga (g): 56
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE802.11b/g/n
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz
Wymiary [G x S x W] (mm): 74 × 38 × 53
Informacje dodatkowe: Moc wyjściowa: Maks. 1600 W
Przyciski: Zasilania
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 109 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE802.11b/g/n |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz |
| Przyciski: | Zasilania |
| Diody: | Zasilanie |
| Napięcie znamionowe: | 220–240 V AC |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A]: | 10.00 |
| Automatyczne wyłączanie: | Nie |
| Certyfikaty: | ETL/CETL/WEEE/ROHS/REACH/FCC/IC |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 74 × 38 × 53 |
| Waga (g): | 56 |
| Informacje dodatkowe: | Moc wyjściowa: Maks. 1600 W |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.