Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: UMQTWD000050
Kod producenta: 51780
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5901878517803
Wymiary monitora (mm): 168 x 119 x 12 mm
Wymiary kamery (mm): 168 x 87 x 41
Rozdzielczość video: 480 x 272
Monitor: TFT LCD 4,3:
Jasność: 0,1 LUX
Nocne oświetlenie: Tak
Kąt obrazu: 110°
Dopuszczalna temperatura pracy: - 20°C ~ + 50°C
Maksymalny pobór mocy (TDP): 5.0 W
Producent: Qoltec
Opis ogólny: Wideodomofon Theon 4 | TFT LCD 4.3"
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Wideodomofony
Informacje dodatkowe: 16 melodii dzwonka
Grupa towarowa: Smart Home\Wideodomofony/domofony
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 317 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Qoltec |
| Nazwa typu: | Wideodomofony |
| Opis ogólny: | Wideodomofon Theon 4 | TFT LCD 4.3" |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 5.0 W |
| Monitor: | TFT LCD 4,3: |
| Rozdzielczość video: | 480 x 272 |
| Jasność: | 0,1 LUX |
| Dopuszczalna temperatura pracy: | - 20°C ~ + 50°C |
| Wymiary monitora (mm): | 168 x 119 x 12 mm |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Kąt obrazu: | 110° |
| Nocne oświetlenie: | Tak |
| Wymiary kamery (mm): | 168 x 87 x 41 |
| Informacje dodatkowe: | 16 melodii dzwonka |
| Baza SCIP: | Nie |
| Grupa towarowa: | Smart HomeWideodomofony/domofony |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 5.0 W |
| Monitor: | TFT LCD 4,3: |
| Rozdzielczość video: | 480 x 272 |
| Jasność: | 0,1 LUX |
| Dopuszczalna temperatura pracy: | - 20°C ~ + 50°C |
| Wymiary monitora (mm): | 168 x 119 x 12 mm |
| Kąt obrazu: | 110° |
| Nocne oświetlenie: | Tak |
| Wymiary kamery (mm): | 168 x 87 x 41 |
| Informacje dodatkowe: | 16 melodii dzwonka |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.