Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPKZTT100280
Kod producenta: KM1089S
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5901890075565
Wbudowany aparat cyfrowy - opis: 2Mpx auto focus
Układ graficzny: Intel® UHD Graphics 600
Rodzaj baterii/akumulatora: Litowo-polimerowy
Złącza: Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
Pamięć wbudowana (GB): 128.00
Pamięć RAM (GB): 4.00
Rozdzielczość maksymalna: 1280x800
Ekran - dodatkowy opis: Proporcja 16:9, pojemnościowy
Łączność: WiFi
Pojemność baterii: 3000 mAh
Zainstalowany procesor: Intel® Celeron® Processor N4020 (4M Cache, up to 2.80 GHz)
Wbudowana kamera internetowa: 2,0 Mpix
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Tak
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Przekątna ekranu: 10.10 cali
Dodatki multimedialne: G-sensor
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary [G x S x W] (mm): 10x258x173
Waga (kg): 0.635
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1022 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 10.10 cali |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Celeron® Processor N4020 (4M Cache, up to 2.80 GHz) |
| Układ graficzny: | Intel® UHD Graphics 600 |
| Pamięć RAM (GB): | 4.00 |
| Pamięć wbudowana (GB): | 128.00 |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1280x800 |
| Touch: | Tak |
| Ekran - dodatkowy opis: | Proporcja 16:9, pojemnościowy |
| Łączność: | WiFi |
| Złącza: | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm |
| Rodzaj baterii/akumulatora: | Litowo-polimerowy |
| Pojemność baterii: | 3000 mAh |
| Wbudowana kamera internetowa: | 2,0 Mpix |
| Wbudowany aparat cyfrowy - opis: | 2Mpx auto focus |
| Dodatki multimedialne: | G-sensor |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 10x258x173 |
| Waga (kg): | 0.635 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.