Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBCUAMBZ5000
Kod producenta: M1200(1-Pack)
Stan magazynowy: 0 szt.
Moc wyjściowa: CE: <20dBm(2.4GHz), <23dBm(5.15GHz~5.25GHz)
Port PoE: Nie
Tryb pracy: Mesh Access Point
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: System Mesh
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 866 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M RJ-45 WAN
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów LAN: 1
Dodatkowe funkcje urządzenia: IPSec
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA-PSK/WPA2-PSK
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.
Informacje dodatkowe: W zestawie: 1x M1200, zasilacz, kabel RJ-45, szybka instruckja
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 182 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | System Mesh |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 866 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | CE: <20dBm(2.4GHz), <23dBm(5.15GHz~5.25GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Antena: | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Tryb pracy: | Mesh Access Point |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | IPSec |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M RJ-45 WAN |
| Port PoE: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | W zestawie: 1x M1200, zasilacz, kabel RJ-45, szybka instruckja |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.