Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBASAMBZ6040
Kod producenta: ZenWiFi-AX-XT8 2PK White
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4718017579117
Opis ogólny: System Mesh Asus ZenWiFi-AX-XT8 AX6600 Wi-Fi 6 Biały dwupak
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: Model ma tylko wtyczki EU
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Routery bezprzewodowe
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 1844.71
Cechy: AX6600;1Gb LAN
Baza SCIP: Nie
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: System Mesh
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 6600 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 1201 Mbps (5 GHz) + 4804 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: USB 3.0
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IPv6
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów USB: 1 szt.
Ilość portów LAN: 3
Dodatkowe funkcje urządzenia: Filtrowanie portów
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPS (Wi-Fi Protected Setup)
Antena: Wewnętrzna - 6 szt.
Strona o towarze: https://www.asus.com/pl/Networking/ZenWiFi-AX-XT8/overview/
Wymiary [G x S x W] (mm): 160 x 75 x 161.5 mm
Waga (kg): 0.716
Stan magazynu Wrocław: 4.0000
Producent: ASUS
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1735 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | System Mesh |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IPv6 |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 6600 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 1201 Mbps (5 GHz) + 4804 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Antena: | Wewnętrzna - 6 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Filtrowanie portów |
| Ilość portów LAN: | 3 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Ilość portów USB: | 1 szt. |
| Porty wej/wyj: | USB 3.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 160 x 75 x 161.5 mm |
| Waga (kg): | 0.716 |
| Informacje dodatkowe: | Model ma tylko wtyczki EU |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.