Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: KILTDAROU0110
Kod producenta: TE3L
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 6932849424676
Gniazdo karty SIM: Nie
Ethernet WAN: Tak
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Serwer DHCP: Tak
Klient DHCP: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.11n,IEEE 802.11be,IEEE 802.11a/b/g/n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ax
Przycisk reset: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Filtrowanie adresów IP: Tak
Filtrowanie URL: Tak
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2,WPA3-PSK,WPA
Obsługuje VPN: PPTP/L2TP/IPSec
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Głębokość produktu: 244 mm
Szerokość produktu: 56 mm
Wysokość produktu: 200 mm
Kolor produktu: Czarny
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów WAN/Ethernet LAN: 3
Ilość portów Gigabit Ethernet: 3
SFP WAN: Nie
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet
Obsługa sieci VLAN: Tak
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Pojemność pamięci wewnętrznej: 512 MB
Połączenie USB 3G/4G: Nie
DSL WAN: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 306 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Obsługuje VPN: | PPTP/L2TP/IPSec |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 512 MB |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Szerokość produktu: | 56 mm |
| Głębokość produktu: | 244 mm |
| Wysokość produktu: | 200 mm |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): | Tak |
| Filtrowanie adresów IP: | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2,WPA3-PSK,WPA |
| Filtrowanie URL: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11ac,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.11n,IEEE 802.11be,IEEE 802.11a/b/g/n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ax |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: | Gigabit Ethernet |
| Obsługa sieci VLAN: | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów WAN/Ethernet LAN: | 3 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet: | 3 |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| DSL WAN: | Nie |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| SFP WAN: | Nie |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.