Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILTDAROU0070
Kod producenta: RX3
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6932849428988
Napięcie operacyjne: 9 V
Rodzaj zasilania: DC
Diody LED: LAN, System, Sieć WAN, WPS
Obsługuje VPN: PPTP, L2TP
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Port wan: ADSL (RJ-11)
Podręcznik użytkownika: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Dynamiczny adres IP: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Obsługiwane protokoły sieciowe (IPv6): yes
Typ anteny: Zewnętrzny
Pobór mocy: 1,9 W
Przewody: DC
Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): Transmisja SSID włączona/wyłączona
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Kontrola rodzicielska: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,802.11b
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Poziom wzmocnienia anteny (max): 5 dBi
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Gniazdo karty SIM: Nie
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Ethernet WAN: Tak
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Ilość anten: 3
Technologia okablowania: 10/100Base-T(X)
Gniazdo/gniazda karty pamięci: Nie
Serwer DHCP: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 1201 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s
Przekierowanie portów: Tak
Kolor produktu: Biały
Typ interfejsu Ethernet LAN: Fast Ethernet
Typ produktu: Router biurkowy
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g
Przycisk WPS: Tak
Przycisk reset: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Filtrowanie URL: Tak
Raport zdarzeń systemowych: Tak
Filtrowanie: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP,WPS,WPA-PSK,64-bit WEP,WPA2-PSK
Prąd wyjściowy: 0,6 A
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 231 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Obsługuje VPN: | PPTP, L2TP |
| Kolor produktu: | Biały |
| Diody LED: | LAN, System, Sieć WAN, WPS |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Pobór mocy: | 1,9 W |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Napięcie operacyjne: | 9 V |
| Prąd wyjściowy: | 0,6 A |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | 128-bit WEP,WPS,WPA-PSK,64-bit WEP,WPA2-PSK |
| Filtrowanie: | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Filtrowanie URL: | Tak |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Fast Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): | Transmisja SSID włączona/wyłączona |
| Technologia okablowania: | 10/100Base-T(X) |
| Dynamiczny adres IP: | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe (IPv6): | Yes |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Przewody: | DC |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,802.11b |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 1201 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Port wan: | ADSL (RJ-11) |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 3 |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci: | Nie |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Ilość anten: | 3 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 5 dBi |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.