Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: SBT8RUBZ50D0
Kod producenta: 4G09
Stan magazynowy: 18 szt.
Kod EAN: 6932849430332
Wymiary [G x S x W] (mm): 60 x 185 x 126
Waga (kg): 0.350
Stan magazynu Wrocław: 0.0000
Producent: Tenda
Opis ogólny: Router Tenda 4G09 Dualband AC1200 4G+ LTE 1xLAN 1xLAN/WAN
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: Przycisk: Power on/off, WPS/Reset
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Routery bezprzewodowe
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 0.00
Cechy: AC1200;1Gb LAN
Baza SCIP: Nie
Port PoE: Nie
Standardy sieci komórkowej: 4G LTE
Tryb pracy: Router / Bramka internetowa
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN/LAN
Odpinana antena: Tak
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów LAN: 1
Dodatkowe funkcje urządzenia: Ukrywanie identyfikatora sieci
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2
Antena: Wewnętrzna - 2 szt. + zewnętrzna - 2 szt.
Strona o towarze: https://www.tendacn.com/pl/product/AC23.html
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 468 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Cechy: | AC1200;1Gb LAN |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Standardy sieci komórkowej: | LTE |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Producent: | Tenda |
| Opis ogólny: | Router Tenda 4G09 Dualband AC1200 4G+ LTE 1xLAN 1xLAN/WAN |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | QoS (Quality of Service) |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweRoutery bezprzewodowe |
| Tryb pracy: | Router / Bramka internetowa |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | WPA2 |
| Antena: | Wewnętrzna - 2 szt. + zewnętrzna - 2 szt. |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 LAN/WAN |
| Port PoE: | Nie |
| Odpinana antena: | Tak |
| Strona o towarze: | https://www.tendacn.com/pl/product/AC23.html |
| Informacje dodatkowe: | Certyfikaty: FCC, CE, ROHS |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.0000 |
| Cena netto: | 0.00 |
| Producent: | Tenda |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Router Tenda 4G09 Dualband AC1200 4G+ LTE 1xLAN 1xLAN/WAN |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz |
| Standardy sieci komórkowej: | 4G LTE |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2 |
| Antena: | Wewnętrzna - 2 szt. + zewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena: | Tak |
| Tryb pracy: | Router / Bramka internetowa |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Ukrywanie identyfikatora sieci |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN/LAN |
| Port PoE: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | Przycisk: Power on/off, WPS/Reset |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweRoutery bezprzewodowe |
| Strona o towarze: | https://www.tendacn.com/pl/product/AC23.html |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 60 x 185 x 126 |
| Waga (kg): | 0.350 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.