Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILRUIROU0024
Kod producenta: RG-EW1300G
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6971693275737
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: 802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n)
Modulacja: OFDMA
Zakres wilgotności względnej: 5 - 95%
Kontrola rodzicielska: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): -10 - 40 °C
Technologia Inteligent mesh: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Typ połączenia WAN: RJ-45
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Procesor wbudowany: Tak
Model procesora: MediaTek MT7621
Pojemność pamięci wewnętrznej: 128 MB
Producent procesora: MediaTek
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Przewodowa sieć LAN: Tak
Połączenie USB 3G/4G: Nie
DSL WAN: Nie
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Gniazdo karty SIM: Nie
Głębokość produktu: 130 mm
Ethernet WAN: Tak
Szerokość produktu: 230 mm
Ilość anten: 5
Wysokość produktu: 30 mm
Port USB: Nie
Waga produktu: 290 g
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Kolor produktu: Czarny
Serwer DHCP: Tak
Typ produktu: Router biurkowy
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 400 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 867 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 1300 Mbit/s
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Przycisk WPS: Tak
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Raport zdarzeń systemowych: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA3,WPA2
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Zasilacz sieciowy: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 220 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Wysokość produktu: | 30 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA3,WPA2 |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych: | Tak |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zakres wilgotności względnej: | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -10 - 40 °C |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 1300 Mbit/s |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 128 MB |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Producent procesora: | MediaTek |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Szerokość produktu: | 230 mm |
| Waga produktu: | 290 g |
| Głębokość produktu: | 130 mm |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 867 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 400 Mbit/s |
| Modulacja: | OFDMA |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Port USB: | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Ilość anten: | 5 |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Model procesora: | MediaTek MT7621 |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| DSL WAN: | Nie |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.