Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILMEUROU0012
Kod producenta: MR70X
Stan magazynowy: 17 szt.
Kod EAN: 6957939000509
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Gniazdo karty SIM: Nie
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Ethernet WAN: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Ilość anten: 4
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Gniazdo/gniazda karty pamięci: Nie
Głębokość produktu: 171,6 mm
Port USB: Nie
Szerokość produktu: 208,8 mm
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Wysokość produktu: 41,7 mm
Serwer DHCP: Tak
Kolor produktu: Czarny
Klient DHCP: Tak
Typ produktu: Router biurkowy
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 1201 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 574 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 1775 Mbit/s
Przekierowanie portów: Tak
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ax,IEEE 802.11g,IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac
Przycisk WPS: Tak
Przycisk reset: Tak
Firewall: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Zabezpieczenie firewall: SPI Firewall, IP and MAC Address Binding
Rodzaj zasilania: DC
Diody LED: Zasilanie, WLAN
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Ostrzeżenia: Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Możliwość montażu na ścianie: Tak
Montaż naścienny / rzutowanie na sufit: Tak
Radio bezprzewodowe: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
3G: Nie
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Wyzwalanie portów: Tak
Typ anteny: Zewnętrzny
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Przewody: LAN (RJ-45)
Poziom wzmocnienia anteny (max): 5 dBi
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Zdjemowalna antena (anteny): Nie
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a
4G: Nie
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 167 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Diody LED: | Zasilanie, WLAN |
| Montaż naścienny / rzutowanie na sufit: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Głębokość produktu: | 171,6 mm |
| Szerokość produktu: | 208,8 mm |
| Wysokość produktu: | 41,7 mm |
| Zabezpieczenie firewall: | SPI Firewall, IP and MAC Address Binding |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11ax,IEEE 802.11g,IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Radio bezprzewodowe: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 1201 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 574 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 1775 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Klient DHCP: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci: | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 4 |
| Port USB: | Nie |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Zdjemowalna antena (anteny): | Nie |
| Ilość anten: | 4 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 5 dBi |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| 3G: | Nie |
| 4G: | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.