Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILASUROU0091
Kod producenta: RT-AX1800U
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081542513
Przycisk WPS: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Przycisk reset: Tak
Głębokość produktu: 126 mm
Firewall: Tak
Szerokość produktu: 190 mm
Dostęp dla gości: Tak
Wysokość produktu: 45 mm
Waga produktu: 346 g
Obsługa DMZ: Tak
Kolor produktu: Czarny
Raport zdarzeń systemowych: Tak
Typ produktu: Router biurkowy
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA,WPA2-Enterprise,WPS
Prąd wyjściowy: 1,5 A
Napięcie operacyjne: 12 V
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Rodzaj zasilania: DC
Wyzwalanie portów: Tak
Napięcie wejściowe AC: 110 - 240 V
Współpraca z Amazon Alexa: Tak
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
5G: Nie
Wbudowany wyłącznik: Tak
Kontrola rodzicielska: Tak
Diody LED: LAN, Zasilanie, USB, Sieć WAN
Obsługuje VPN: - VPN Client L2PT - VPN Client OVPN - VPN Client PPTP - VPN Server IPSec - VPN Server OVPN - VPN Server PPTP
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Rodzaj opakowania: Pudełko
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Technologia Inteligent mesh: Tak
MIMO: Tak
Statystyka bezprzewodowa: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Pojemność pamięci wewnętrznej: 256 MB
3G: Nie
Wielkość pamięci flash: 128 MB
Funkcja Wake-On-LAN: Tak
4G: Nie
Wysokość opakowania: 45 mm
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Głębokość opakowania: 126 mm
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Waga wraz z opakowaniem: 1,28 kg
DSL WAN: Nie
Szerokość opakowania: 305 mm
Gniazdo karty SIM: Nie
Ethernet WAN: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ilość anten: 4
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a
Port USB: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Serwer DHCP: Tak
Liczba portów USB 2.0: 1
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 1201 Mbit/s
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 259 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Obsługuje VPN: | - VPN Client L2PT - VPN Client OVPN - VPN Client PPTP - VPN Server IPSec - VPN Server OVPN - VPN Server PPTP |
| Wielkość pamięci flash: | 128 MB |
| Współpraca z Amazon Alexa: | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 256 MB |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Diody LED: | LAN, Zasilanie, USB, Sieć WAN |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Prąd wyjściowy: | 1,5 A |
| Napięcie wejściowe AC: | 110 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Waga produktu: | 346 g |
| Szerokość produktu: | 190 mm |
| Wysokość produktu: | 45 mm |
| Głębokość produktu: | 126 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA,WPA2-Enterprise,WPS |
| Firewall: | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych: | Tak |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Statystyka bezprzewodowa: | Tak |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| MIMO: | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Szerokość opakowania: | 305 mm |
| Wysokość opakowania: | 45 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1,28 kg |
| Głębokość opakowania: | 126 mm |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 1201 Mbit/s |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Port USB: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 3 |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Ilość anten: | 4 |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| DSL WAN: | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85176990 |
| 3G: | Nie |
| 4G: | Nie |
| 5G: | Nie |
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.