Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: PRINIUB14410
Kod producenta: BX8071514400
Stan magazynowy: 23 szt.
Kod EAN: 5032037279130
Pamięć Cache: 20 MB
Gwarancja producenta: 36
Liczba rdzeni procesora: 10
Obsługa Hyper Threading: Tak
Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): 4700 MHz
Pamięć Cache L2: 9,5 MB
Obsługa instrukcji 64-bit: Tak
Maksymalny pobór mocy (TDP): 65.0 W
Liczba obsługiwanych wątków: 16
Częstotliwość taktowania CPU: 2500 MHz
Gniazdo procesora: Socket 1700
Typ procesora: Intel Core i5
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® UHD Graphics 730
Opakowanie: BOX
Informacje dodatkowe: Maksymalna moc turbo: 148 W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 820 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 2500 MHz |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 4700 MHz |
| Pamięć Cache L2: | 9,5 MB |
| Pamięć Cache: | 20 MB |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 16 |
| Obsługa Hyper Threading: | Tak |
| Obsługa instrukcji 64-bit: | Tak |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics 730 |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 65.0 W |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Maksymalna moc turbo: 148 W |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.