Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: PRAMR9W79000
Kod producenta: 100-100000909WOF
Stan magazynowy: 0 szt.
Pamięć Cache L3: 128 MB
Pamięć Cache L2: 12 MB
Obsługa instrukcji 64-bit: Tak
Maksymalny pobór mocy (TDP): 120.0 W
Liczba obsługiwanych wątków: 24
Instrukcje multimedialne: SSE4.2, SSE4A, SSSE3, x86-64
Częstotliwość taktowania CPU: 4400 MHz
Gniazdo procesora: Socket AM5
Typ procesora: AMD Ryzen 9
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: AMD Radeon Graphics
Opakowanie: BOX/WOF
Informacje dodatkowe: Wersja BOX bez wentylatora
Liczba rdzeni procesora: 12
Proces technologiczny: 5 nm
Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): 5600 MHz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3027 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Typ procesora: | AMD Ryzen 9 |
| Proces technologiczny: | 5 nm |
| Gniazdo procesora: | Socket AM5 |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 4400 MHz |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 5600 MHz |
| Pamięć Cache L2: | 12 MB |
| Pamięć Cache L3: | 128 MB |
| Liczba rdzeni procesora: | 12 |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 24 |
| Obsługa instrukcji 64-bit: | Tak |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | AMD Radeon Graphics |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 120.0 W |
| Instrukcje multimedialne: | SSE4.2, SSE4A, SSSE3, x86-64 |
| Opakowanie: | BOX/WOF |
| Informacje dodatkowe: | Wersja BOX bez wentylatora |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.