Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: PAA8SMZ60010
Kod producenta: AD4S2400J4G17-S
Stan magazynowy: 0 szt.
Opis ogólny: Pamięć DDR4 SODIMM ADATA Premier 4GB (1x4GB) 2400MHz CL17 1,2V Single
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Nazwa typu: Pamięci
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: Operating Temperature: 0°C to +85°C
Grupa towarowa: Pamięci\DDR4
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 73.44
Cechy: 4GB (1x4GB);2400MHz
Baza SCIP: Nie
Napięcie (V): 1.20
Złącze pamięci: 260-pin
Typ pamięci: DDR4
Pojemność pamięci: 4 GB
Opóźnienie: CL 17
Napięcie: 1.20 V
Częstotliwość szyny pamięci: 2400 MHz
Standard pamięci: SODIMM
Rodzaj pamięci: Pamięć RAM
Strona o towarze: https://www.adata.com/pl/orderinfo/427
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Producent: ADATA
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 106 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Cechy: | 4GB (1x4GB);2400MHz |
| Producent: | ADATA |
| Nazwa typu: | Pamięci |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Opis ogólny: | DDR4 SODIMM ADATA Premier 4GB (1x4GB) 2400MHz CL17 |
| Napięcie: | 1.20 V |
| Typ pamięci: | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 2400 MHz |
| Opóźnienie: | CL 17 |
| Pojemność pamięci: | 4 GB |
| Złącze pamięci: | 260-pin |
| Informacje dodatkowe: | Operating Temperature: 0°C to +85°C |
| Standard pamięci: | SODIMM |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Grupa towarowa: | PamięciSO-DIMM |
| Strona o towarze: | https://www.adata.com/pl/orderinfo/427 |
| Producent: | ADATA |
| Nazwa typu: | Pamięci |
| Opis ogólny: | Pamięć DDR4 SODIMM ADATA Premier 4GB (1x4GB) 2400MHz CL17 1,2V Single |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci: | 4 GB |
| Standard pamięci: | SODIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 2400 MHz |
| Typ pamięci: | DDR4 |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 73.44 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Opóźnienie: | CL 17 |
| Złącze pamięci: | 260-pin |
| Napięcie: | 1.20 V |
| Informacje dodatkowe: | Operating Temperature: 0°C to +85°C |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Grupa towarowa: | PamięciDDR4 |
| Strona o towarze: | https://www.adata.com/pl/orderinfo/427 |
| Napięcie (V): | 1.20 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.