Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: PAPRSMU601U0
Kod producenta: PSD34G1600L2S
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 815530015147
Opis ogólny: Pamieć SODIMM Patriot Signature Line 4GB/1600MHz CL.11 1,35V ULTRABOOK
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: Rękojmia Lifetime - zgodnie z zasadami producenta
Nazwa typu: Pamięci
Informacje dodatkowe: CL 11
Grupa towarowa: Pamięci\SO-DIMM
Cechy: 4GB;1600MHz/CL11
Baza SCIP: Nie
Napięcie (V): 1.35
Typ pamięci: DDR3
Pojemność pamięci: 4 GB
Opóźnienie: CL 11
Napięcie: 1.35 V
Częstotliwość szyny pamięci: 1600 MHz
Standard pamięci: SODIMM
Rodzaj pamięci: Pamięć RAM
Producent: Patriot Memory
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 53 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Patriot Memory |
| Nazwa typu: | Pamięci |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci: | 4 GB |
| Opis ogólny: | Pamieć SODIMM Patriot Signature Line 4GB/1600MHz CL.11 1,35V ULTRABOOK |
| Standard pamięci: | SODIMM |
| Opakowanie: | BOX |
| Okres rękojmi w miesiącach: | Rękojmia Lifetime - zgodnie z zasadami producenta |
| Typ pamięci: | DDR3 |
| Napięcie: | 1.35 V |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 1600 MHz |
| Opóźnienie: | CL 11 |
| Informacje dodatkowe: | CL 11 |
| Grupa towarowa: | PamięciSO-DIMM |
| Cechy: | 4GB;1600MHz/CL11 |
| Baza SCIP: | Nie |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci: | 4 GB |
| Standard pamięci: | SODIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 1600 MHz |
| Typ pamięci: | DDR3 |
| Opóźnienie: | CL 11 |
| Napięcie (V): | 1.35 |
| Opakowanie: | BOX |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.