Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: PAPRD4370010
Kod producenta: PVS48G300C6
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0814914025451
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Pamięci
Informacje dodatkowe: Ograniczona dożywotnia gwarancja realizowana przez producenta
Grupa towarowa: Pamięci\DDR4
Cechy: 8GB;3000MHz/CL16
Baza SCIP: Nie
Napięcie (V): 1.35
Obsługa XMP: Tak
Złącze pamięci: 288-pin
Typ pamięci: DDR4
Pojemność pamięci: 8 GB
Opóźnienie: CL 16
Napięcie: 1.35 V
Częstotliwość szyny pamięci: 3000 MHz
Standard pamięci: DIMM
Rodzaj pamięci: Pamięć RAM
Producent: Patriot Memory
Opis ogólny: DDR4 Patriot Viper STEEL 8GB 3000 MHz CL16
Opakowanie: BOX
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 107 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Patriot Memory |
| Nazwa typu: | Pamięci |
| Opis ogólny: | DDR4 Patriot Viper STEEL 8GB 3000 MHz CL16 |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci: | 8 GB |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Opakowanie: | BOX |
| Standard pamięci: | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 3000 MHz |
| Typ pamięci: | DDR4 |
| Opóźnienie: | CL 16 |
| Obsługa XMP: | Tak |
| Złącze pamięci: | 288-pin |
| Napięcie: | 1.35 V |
| Informacje dodatkowe: | Ograniczona dożywotnia gwarancja realizowana przez producenta |
| Grupa towarowa: | PamięciDDR4 |
| Cechy: | 8GB;3000MHz/CL16 |
| Baza SCIP: | Nie |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci: | 8 GB |
| Standard pamięci: | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 3000 MHz |
| Typ pamięci: | DDR4 |
| Opóźnienie: | CL 16 |
| Obsługa XMP: | Tak |
| Złącze pamięci: | 288-pin |
| Napięcie (V): | 1.35 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Ograniczona dożywotnia gwarancja realizowana przez producenta |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.