Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: PAKID4590010
Kod producenta: KVR32N22D8/32
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0740617305975
Złącze pamięci: 288-pin
Typ pamięci: DDR4
Pojemność pamięci: 32 GB
Opóźnienie: CL 22
Napięcie: 1.20 V
Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz
Standard pamięci: DIMM
Rodzaj pamięci: Pamięć RAM
Strona o towarze: www.kingston.pl
Producent: Kingston
Opis ogólny: DDR4 Kingston 32GB (1x32GB) 3200MHz CL22
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: Rękojmia Lifetime - zgodnie z zasadami producenta
Nazwa typu: Pamięci
Informacje dodatkowe: Terminated control command and address bus
Grupa towarowa: Pamięci\DDR4
Cechy: 32GB;3200MHz/CL22
Baza SCIP: Nie
Napięcie (V): 1.20
Kolor: Czarny
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 406 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Kingston |
| Nazwa typu: | Pamięci |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Standard pamięci: | DIMM |
| Pojemność pamięci: | 32 GB |
| Opis ogólny: | DDR4 Kingston 32GB (1x32GB) 3200MHz CL22 |
| Kolor: | Czarny |
| Opakowanie: | BOX |
| Napięcie: | 1.20 V |
| Typ pamięci: | DDR4 |
| Złącze pamięci: | 288-pin |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 3200 MHz |
| Opóźnienie: | CL 22 |
| Informacje dodatkowe: | Terminated control command and address bus |
| Okres rękojmi w miesiącach: | Rękojmia Lifetime - zgodnie z zasadami producenta |
| Grupa towarowa: | PamięciDDR4 |
| Strona o towarze: | www.kingston.pl |
| Cechy: | 32GB;3200MHz/CL22 |
| Baza SCIP: | Nie |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci: | 32 GB |
| Standard pamięci: | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 3200 MHz |
| Typ pamięci: | DDR4 |
| Opóźnienie: | CL 22 |
| Złącze pamięci: | 288-pin |
| Napięcie (V): | 1.20 |
| Kolor: | Czarny |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Terminated control command and address bus |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.