Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: PAKID4B70030
Kod producenta: KF437C19BB2A/8
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0740617337365
Napięcie (V): 1.35
Obsługa XMP: Tak
Kolor: Czarny
Typ pamięci: DDR4
Pojemność pamięci: 8 GB
Opóźnienie: CL 19
Częstotliwość szyny pamięci: 3733 MHz
Standard pamięci: DIMM
Rodzaj pamięci: Pamięć RAM
Opakowanie: Blister
Informacje dodatkowe: Waga netto: 47,75 g
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 174 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci: | 8 GB |
| Standard pamięci: | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 3733 MHz |
| Typ pamięci: | DDR4 |
| Opóźnienie: | CL 19 |
| Obsługa XMP: | Tak |
| Napięcie (V): | 1.35 |
| Kolor: | Czarny |
| Opakowanie: | Blister |
| Informacje dodatkowe: | Waga netto: 47,75 g |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.