Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: PAGRD43805D0
Kod producenta: IRP-4000D4V64L18S/16GDC
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5908267943113
Typ pamięci: DDR4
Pojemność pamięci: 16 GB
Opóźnienie: CL 18
Napięcie: 1.35 V
Częstotliwość szyny pamięci: 4000 MHz
Standard pamięci: DIMM
Rodzaj pamięci: Pamięć RAM
Strona o towarze: https://www.goodram.com/produkty/irdm-pro-ddr4/
Producent: Goodram
Opis ogólny: DDR4 GOODRAM IRDM PRO 8GB 4000MHz CL18
Okres rękojmi w miesiącach: Rękojmia Lifetime - zgodnie z zasadami producenta
Nazwa typu: Pamięci
Informacje dodatkowe: Timing: 18-22-22
Grupa towarowa: Pamięci\DDR4
Cechy: 16GB (2x8GB);4000MHz/CL18
Baza SCIP: Nie
Napięcie (V): 1.35
Kolor: Czarny
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 288 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Goodram |
| Nazwa typu: | Pamięci |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci: | 16 GB |
| Standard pamięci: | DIMM |
| Opis ogólny: | DDR4 GOODRAM IRDM PRO 8GB 4000MHz CL18 |
| Kolor: | Czarny |
| Typ pamięci: | DDR4 |
| Napięcie: | 1.35 V |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 4000 MHz |
| Opóźnienie: | CL 18 |
| Informacje dodatkowe: | Timing: 18-22-22 |
| Cechy: | 16GB (2x8GB);4000MHz/CL18 |
| Baza SCIP: | Nie |
| Okres rękojmi w miesiącach: | Rękojmia Lifetime - zgodnie z zasadami producenta |
| Grupa towarowa: | PamięciDDR4 |
| Strona o towarze: | https://www.goodram.com/produkty/irdm-pro-ddr4/ |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci: | 16 GB |
| Standard pamięci: | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 4000 MHz |
| Typ pamięci: | DDR4 |
| Opóźnienie: | CL 18 |
| Napięcie (V): | 1.35 |
| Kolor: | Czarny |
| Informacje dodatkowe: | Timing: 18-22-22 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.