Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: PAGRD4I90010
Kod producenta: GR2666D464L19/32G
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 5908267954676
Strona o towarze: https://www.goodram.com/produkty/dram-ddr4-dimm/
Producent: Goodram
Opis ogólny: DDR4 GOODRAM 32GB 2666MHz CL19
Okres rękojmi w miesiącach: Rękojmia Lifetime - zgodnie z zasadami producenta
Nazwa typu: Pamięci
Grupa towarowa: Pamięci\DDR4
Cechy: 32GB;2666MHz/CL19
Baza SCIP: Nie
Napięcie (V): 1.20
Złącze pamięci: 288-pin
Typ pamięci: DDR4
Pojemność pamięci: 32 GB
Opóźnienie: CL 19
Napięcie: 1.20 V
Częstotliwość szyny pamięci: 2666 MHz
Standard pamięci: DIMM
Rodzaj pamięci: Pamięć RAM
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 274 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Goodram |
| Nazwa typu: | Pamięci |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Standard pamięci: | DIMM |
| Pojemność pamięci: | 32 GB |
| Opis ogólny: | DDR4 GOODRAM 32GB 2666MHz CL19 |
| Napięcie: | 1.20 V |
| Okres rękojmi w miesiącach: | Rękojmia Lifetime - zgodnie z zasadami producenta |
| Typ pamięci: | DDR4 |
| Złącze pamięci: | 288-pin |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 2666 MHz |
| Opóźnienie: | CL 19 |
| Grupa towarowa: | PamięciDDR4 |
| Strona o towarze: | https://www.goodram.com/produkty/dram-ddr4-dimm/ |
| Cechy: | 32GB;2666MHz/CL19 |
| Baza SCIP: | Nie |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci: | 32 GB |
| Standard pamięci: | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 2666 MHz |
| Typ pamięci: | DDR4 |
| Opóźnienie: | CL 19 |
| Złącze pamięci: | 288-pin |
| Napięcie (V): | 1.20 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.