Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: PACRD4A800D0
Kod producenta: CMR16GX4M2C3600C18
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0843591032889
Napięcie (V): 1.35
Obsługa XMP: Tak
Kolor: Czarny
Złącze pamięci: 288-pin
Typ pamięci: DDR4
Pojemność pamięci: 16 GB
Opóźnienie: CL 18
Napięcie: 1.35 V
Częstotliwość szyny pamięci: 3600 MHz
Standard pamięci: DIMM
Rodzaj pamięci: Pamięć RAM
Strona producenta: http://www.corsair.com.tw
Strona o towarze: http://www.corsair.com/en-eu/vengeance-rgb-16gb-2-x-8gb-ddr4-dram-3600mhz-c18-memory-kit-cmr16gx4m2c3600c18
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Producent: CORSAIR
Opis ogólny: Pamięć DDR4 Corsair Vengeance LED RGB 16GB (2x8GB) 3600MHz CL18 1,35V
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: Rękojmia Lifetime - zgodnie z zasadami producenta
Nazwa typu: Pamięci
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: Memory Size: 16GB Kit (2 x 8GB)
Grupa towarowa: Pamięci\DDR4
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 803.61
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1139 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | CORSAIR |
| Nazwa typu: | Pamięci |
| Opis ogólny: | Pamięć DDR4 Corsair Vengeance LED RGB 16GB (2x8GB) 3600MHz CL18 1,35V |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci: | 16 GB |
| Standard pamięci: | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 3600 MHz |
| Typ pamięci: | DDR4 |
| Opóźnienie: | CL 18 |
| Obsługa XMP: | Tak |
| Złącze pamięci: | 288-pin |
| Napięcie: | 1.35 V |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Memory Size: 16GB Kit (2 x 8GB) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | Rękojmia Lifetime - zgodnie z zasadami producenta |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Strona producenta: | http://www.corsair.com.tw |
| Grupa towarowa: | PamięciDDR4 |
| Strona o towarze: | http://www.corsair.com/en-eu/vengeance-rgb-16gb-2-x-8gb-ddr4-dram-3600mhz-c18-memory-kit-cmr16gx4m2c3600c18 |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 803.61 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Napięcie (V): | 1.35 |
| Kolor: | Czarny |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.