Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: PAAED4570010
Kod producenta: AH4U08G32C08YNBAA-1
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4712389904904
Opóźnienie: CL 16
Napięcie: 1.35 V
Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz
Standard pamięci: DIMM
Rodzaj pamięci: Pamięć RAM
Strona producenta: http://www.apacer.com
Strona o towarze: https://consumer.apacer.com/eng/content.php?sn=1622
Stan magazynu Wrocław: 0.0000
Producent: APACER
Opis ogólny: Pamięć DDR4 Apacer NOX 8GB (1x8GB) 3200MHz CL16 1,35V
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Nazwa typu: Pamięci
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: Certificate: RoHS, CE, FCC, RCM, VCCI, JEDEC
Grupa towarowa: Pamięci\DDR4
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 153.97
Napięcie (V): 1.35
Obsługa XMP: Tak
Kolor: Czarny
Złącze pamięci: 288-pin
Typ pamięci: DDR4
Pojemność pamięci: 8 GB
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 114 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | APACER |
| Nazwa typu: | Pamięci |
| Opis ogólny: | Pamięć DDR4 Apacer NOX 8GB (1x8GB) 3200MHz CL16 1,35V |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci: | 8 GB |
| Standard pamięci: | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 3200 MHz |
| Typ pamięci: | DDR4 |
| Opóźnienie: | CL 16 |
| Obsługa XMP: | Tak |
| Złącze pamięci: | 288-pin |
| Napięcie: | 1.35 V |
| Kolor: | Czarny |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Certificate: RoHS, CE, FCC, RCM, VCCI, JEDEC |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Strona producenta: | http://www.apacer.com |
| Grupa towarowa: | PamięciDDR4 |
| Strona o towarze: | https://consumer.apacer.com/eng/content.php?sn=1622 |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.0000 |
| Cena netto: | 153.97 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Napięcie (V): | 1.35 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.