Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: UMMAOC000010
Kod producenta: MCE232
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 5902211111610
Maksymalne obciążenie: 100W
Wymaga instalacji: Nie
Stan magazynu Wrocław: 4.00
Producent: Maclean
Opis ogólny: Oprawa żarówki E27 z czujnikiem dzwięku max 100W zakres 30dB - 90dB
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Oprawy z czujnikiem ruchu
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Informacje dodatkowe: np. na klatce schodowej, piwnicy, korytarzu lub innym pomieszczeniu
Grupa towarowa: Audio Foto Video\Smart Home\Oprawy oświetlenia
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 20.75
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 28 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Maclean |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Nazwa typu: | Oprawy z czujnikiem ruchu |
| Wymaga instalacji: | Nie |
| Opis ogólny: | Oprawa żarówki E27 z czujnikiem dzwięku max 100W zakres 30dB - 90dB |
| Maksymalne obciążenie: | 100W |
| Informacje dodatkowe: | np. na klatce schodowej, piwnicy, korytarzu lub innym pomieszczeniu |
| Producent: | Maclean |
| Nazwa typu: | Oprawy z czujnikiem ruchu |
| Opis ogólny: | Oprawa żarówki E27 z czujnikiem dzwięku max 100W zakres 30dB - 90dB |
| Maksymalne obciążenie: | 100W |
| Wymaga instalacji: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | np. na klatce schodowej, piwnicy, korytarzu lub innym pomieszczeniu |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Stan magazynu Wrocław: | 4.00 |
| Cena netto: | 20.75 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Grupa towarowa: | Smart HomeOprawy oświetlenia |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Audio Foto VideoSmart HomeOprawy oświetlenia |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.