Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: UMMAOC000030
Kod producenta: MCE21 B
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5903292801896
Grupa towarowa: Audio Foto Video\Smart Home\Oprawy oświetlenia
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 20.50
Baza SCIP: Nie
Gwarancja producenta: 24
Stopień ochronny: IP20
Maksymalne obciążenie: 100W
Wymaga instalacji: Nie
Stan magazynu Wrocław: 5.00
Producent: Maclean
Opis ogólny: Oprawa żarówki z czujnikiem zmierzchu oraz timerem E27 100W
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Oprawy z czujnikiem ruchu
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Informacje dodatkowe: Wysokość z gwintem: 90mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 27 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Maclean |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Nazwa typu: | Oprawy z czujnikiem ruchu |
| Wymaga instalacji: | Nie |
| Maksymalne obciążenie: | 100W |
| Opis ogólny: | Oprawa żarówki z czujnikiem zmierzchu oraz timerem E27 100W |
| Informacje dodatkowe: | Wysokość z gwintem: 90mm |
| Producent: | Maclean |
| Nazwa typu: | Oprawy z czujnikiem ruchu |
| Opis ogólny: | Oprawa żarówki z czujnikiem zmierzchu oraz timerem E27 100W |
| Maksymalne obciążenie: | 100W |
| Wymaga instalacji: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | Wysokość z gwintem: 90mm |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Stan magazynu Wrocław: | 5.00 |
| Cena netto: | 20.50 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Grupa towarowa: | Smart HomeOprawy oświetlenia |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Audio Foto VideoSmart HomeOprawy oświetlenia |
| Stopień ochronny: | IP20 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.