Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPLVNCIUS0A0
Kod producenta: 83A2003WPB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0198154455965
Seria / rodzina: V-Series
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz
Przekątna ekranu: 17.30 cali
Porty USB: 3x : 1x 2.0 + 1x 3.2 + 1x 3.2 Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: Brak
Port Bluetooth: Bluetooth 5.2
Podświetlana klawiatura: Nie
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® UHD Graphics
Military standard: MIL-STD-810H
Ilość rdzeni / wątków: 8 / 12
Pojemność baterii (Wh): 45.0
Ilość gniazd pamięci / wolne: 1 / 0
Gwarancja producenta: 36
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 3.0 W
Czytnik linii papilarnych: Tak
Warunki serwisowe: 3Y On-Site
Czytnik kart: SD
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Kolor obudowy: Szary (Iron Grey)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Pojemność dysku: 512 GB
Maksymalna wielkość pamięci: 16 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 274 x 399 x 19,9
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Waga (kg): 2.020
Złącze HDMI: HDMI x1
Informacje dodatkowe: TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution)
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-13420H Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W Round Tip (3-pin)
Wbudowane Audio: Realtek ALC3287
Wbudowana kamera internetowa: HD720p
Typ procesora: Intel Core i5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4625 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | V-Series |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-13420H Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 8 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 17.30 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 1 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC3287 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | Brak |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x : 1x 2.0 + 1x 3.2 + 1x 3.2 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 3.0 W |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | HD720p |
| Czytnik kart: | SD |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Nie |
| Pojemność baterii (Wh): | 45.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 274 x 399 x 19,9 |
| Waga (kg): | 2.020 |
| Kolor obudowy: | Szary (Iron Grey) |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Warunki serwisowe: | 3Y On-Site |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 65W Round Tip (3-pin) |
| Informacje dodatkowe: | TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.