Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPHPNOGUA1M0
Kod producenta: A58STEA
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0198415415981
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: HD
Typ procesora: AMD Ryzen 5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: Li-Ion 4 cell battery
Touch: Nie
System operacyjny: Brak
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: DDR5-5600
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Porty USB: 3x : 2x 3.2 + 1x 3.2 Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: AMD Radeon 760M
Ilość rdzeni / wątków: 6 / 12
Dodatkowa karta graficzna: Tak
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Czytnik kart: SD
Kolor obudowy: Biały (White)
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Pojemność dysku: 512 GB
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Wymiary [G x S x W] (mm): 255 x 357 x 23,5
Model dodatkowej karty graficznej: nVidia GeForce RTX 4050 6GB
Waga (kg): 2.290
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Informacje dodatkowe: Szyfrowanie TPM
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: AMD Ryzen™ 5 8645HS (4.30/5.00GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 45W)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 200W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4137 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Zainstalowany procesor: | AMD Ryzen™ 5 8645HS (4.30/5.00GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 45W) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 6 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Brak |
| Rodzaj pamięci: | DDR5-5600 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | AMD Radeon 760M |
| Dodatkowa karta graficzna: | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej: | nVidia GeForce RTX 4050 6GB |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x : 2x 3.2 + 1x 3.2 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | HD |
| Czytnik kart: | SD |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion 4 cell battery |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 255 x 357 x 23,5 |
| Waga (kg): | 2.290 |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 200W |
| Informacje dodatkowe: | Szyfrowanie TPM |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.