Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPDLNCEUS00R
Kod producenta: N006L334013EMEA_VP
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5901165763722
Wbudowana kamera internetowa: Full HD1080p
Typ procesora: Intel Core i5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: Li-Ion 3 cell battery
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Seria / rodzina: Latitude
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: LPDDR5-4800
Przekątna ekranu: 13.30 cali
Porty USB: 4x : 3x 3.0 + 1x 3.1 Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 8
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Iris™ Xe Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 10 / 12
Pojemność baterii (Wh): 54.0
Ilość gniazd pamięci / wolne: 0 / 0
Gwarancja producenta: 36
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 4.0 W
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo
Warunki serwisowe: 3Y ProSupport
Czytnik linii papilarnych: Tak
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Kolor obudowy: Szary (Grey)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Pojemność dysku: 256 GB
Maksymalna wielkość pamięci: 8 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 210,86 x 305,96 x 16,79~18,64
Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
Waga (kg): 1.250
Złącze HDMI: HDMI x1
Informacje dodatkowe: Pamięć 8GB wlutowana w płytę główną
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-1335U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz, kabel zasilający
Wbudowane Audio: Realtek ALC3204
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3830 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | Latitude |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-1335U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 13.30 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | LPDDR5-4800 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 8 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 0 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC3204 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 256 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 3x 3.0 + 1x 3.1 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 4.0 W |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh): | 54.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 210,86 x 305,96 x 16,79~18,64 |
| Waga (kg): | 1.250 |
| Kolor obudowy: | Szary (Grey) |
| Warunki serwisowe: | 3Y ProSupport |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz, kabel zasilający |
| Informacje dodatkowe: | Pamięć 8GB wlutowana w płytę główną |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.