Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPASNOHX7000
Kod producenta: GU605MI-QR076W
Stan magazynowy: 0 szt.
Maksymalna wielkość pamięci: 32 GB
Pojemność dysku: 1 TB
Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
Wymiary [G x S x W] (mm): 246 x 354 x 16,4
Złącze HDMI: HDMI x1
Waga (kg): 1850.000
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Informacje dodatkowe: Podświetlane elementy obudowy
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ Ultra 7 processor 155H (24M Cache, up to 4.80 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 200 W 20V/10A
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: Full HD1080p
Typ procesora: Intel Core Ultra 7
Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode)
Typ akumulatora / baterii: Li-Ion 4 cell battery
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
Seria / rodzina: ROG Zephyrus
Rozdzielczość optymalna: 2560 x 1600 (WQXGA) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: LPDDR5x-7467
Przekątna ekranu: 16.00 cali
Porty USB: 4x : 2x 3.0 + 1x 3.0 Typu C/DP + 1x 4.0/Thunderbolt™ 4/DP
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 32
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Arc™ graphics
Ilość rdzeni / wątków: 16 / 22
Ilość gniazd pamięci / wolne: 0 / 0
Gwarancja producenta: 24
Dodatkowa karta graficzna: Tak
Złącze DisplayPort: USB-C
Dodatki multimedialne: Wbudowane 3 mikrofony
Łączność: LAN 1 Gbps
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Czytnik linii papilarnych: Nie
Powłoka ekranu: Błyszcząca (Glare, Glossy)
Czytnik kart: SD
Model dodatkowej karty graficznej: nVidia GeForce RTX 4070 8GB
Kolor obudowy: Grafitowy (Graphite)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 11459 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | ROG Zephyrus |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ Ultra 7 processor 155H (24M Cache, up to 4.80 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 16 / 22 |
| Typ matrycy: | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Przekątna ekranu: | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 2560 x 1600 (WQXGA) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Błyszcząca (Glare, Glossy) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | LPDDR5x-7467 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 32 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 0 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Arc™ graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej: | nVidia GeForce RTX 4070 8GB |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Łączność: | LAN 1 Gbps |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Złącze DisplayPort: | USB-C |
| Porty USB: | 4x : 2x 3.0 + 1x 3.0 Typu C/DP + 1x 4.0/Thunderbolt™ 4/DP |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 3 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik kart: | SD |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion 4 cell battery |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 246 x 354 x 16,4 |
| Waga (kg): | 1850.000 |
| Kolor obudowy: | Grafitowy (Graphite) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 200 W 20V/10A |
| Informacje dodatkowe: | Podświetlane elementy obudowy |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.