Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBMISNOT1366
Kod producenta: C12MO-868PL
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377139274
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Wbudowana karta graficzna z obsługą 6K: Tak
Rodzaj pamięci: Zintegrowana
Ilość portów HDMI: 1
Ilość wbudowanych głośników: 2
Przekątna ekranu: 14"
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Łączność z siecią komórkową: Nie
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Pamięć RAM: 16 GB
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Nośniki: SSD
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,4 GHz
Zintegrowany czytnik kart: Tak
NVMe: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home PL
Nazwa koloru: Classic Black
Technologia Execute Disable Bit (EDB): Tak
Obsługa karty graficznej Open GL: Tak
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Wbudowane opcje dostępne: Nie
Długość przekątnej ekranu (cm): 35,6 cm
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 1
Rozdzielczość aparatu - przód: 1280 x 720 px
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Piktogram(y) zagrożenia: GHS07: Substancje drażniące,GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Paleta barw: 45%
Ostrzeżenia: Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Producent karty WLAN: Intel
Oryginalna nazwa marki: MSI
Dedykowana karta graficzna: Nie
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
Szybkość przechwytywania wideo: 30 fps
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Moc adaptera AC: 65 W
Moc głośnika: 2 W
Liczba rdzeni procesora: 10
Konfigurowalne niższe TDP: 12 W
Kolor podświetlenia klawiatury: Biały
Model procesora: i5-1235U
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Wsparcie rodzielczości 4K zintegrowanej karty graficznej: Tak
Producent procesora: Intel
Typ anteny: 2x2
Rozdzielczość przedniej kamery: 1280 x 720 px
Cache procesora: 12 MB
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Ilość komór baterii: 3
Bluetooth: Tak
Generacja procesora: 12th gen Intel® Core™ i5
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Głębokość produktu: 223 mm
Ekran matowy: Tak
Szerokość produktu: 319,9 mm
Typ HD: Full HD
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,3 GHz
Wysokość produktu: 19,4 mm
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Maksymalna moc turbo: 55 W
Waga produktu: 1,4 kg
Ekran dotykowy: Nie
Podstawowa moc procesora: 15 W
Kolor produktu: Czarny
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Typ przedniej kamery: Full HD
Typ produktu: Laptop
Wersja Bluetooth: 5.2
Przednia kamera: Tak
Wbudowana karta graficzna: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 4,4 GHz
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Pojemność baterii: 39,3 Wh
Napęd optyczny: Nie
Klawiatura numeryczna: Nie
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Typ matrycy: IPS
Liczba portów USB 2.0: 2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2399 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent procesora: | Intel |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Model procesora: | i5-1235U |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,4 GHz |
| Generacja procesora: | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Maksymalna moc turbo: | 55 W |
| Konfigurowalne niższe TDP: | 12 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,3 GHz |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,4 GHz |
| Obsługa karty graficznej Open GL: | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Wsparcie rodzielczości 4K zintegrowanej karty graficznej: | Tak |
| Wbudowana karta graficzna z obsługą 6K: | Tak |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Oryginalna nazwa marki: | MSI |
| Typ produktu: | Laptop |
| Nazwa koloru: | Classic Black |
| Moc adaptera AC: | 65 W |
| Waga produktu: | 1,4 kg |
| Wysokość produktu: | 19,4 mm |
| Głębokość produktu: | 223 mm |
| Szerokość produktu: | 319,9 mm |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Wbudowane opcje dostępne: | Nie |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB): | Tak |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Typ HD: | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Paleta barw: | 45% |
| Ekran matowy: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ matrycy: | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 35,6 cm |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home PL |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Nośniki: | SSD |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Pojemność baterii: | 39,3 Wh |
| Przednia kamera: | Tak |
| Typ przedniej kamery: | Full HD |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 1280 x 720 px |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1280 x 720 px |
| Ostrzeżenia: | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS07: Substancje drażniące,GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.