Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMMISALL0273
Kod producenta: PRO AP242P 14M-649XEU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377388924
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Model procesora: i5-14400
Generacja procesora: Intel Core i5-14xxx
Liczba wątków: 16
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Producent procesora: Intel
Typ HD: Full HD
Cache procesora: 20 MB
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Układ płyty głównej: Intel H610
Ekran dotykowy: Nie
Wi-Fi: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Obsługiwana moc adaptera AC: 120 W
Bluetooth: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Współczynnik kontrastu (typowy): 1200:1
Przewodowa sieć LAN: Tak
Wersja Bluetooth: 5.3
Regulacja pochylenia: Tak
Kolor produktu: Czarny
Efektywne rdzenie: 4
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Waga (z podstawą): 4,63 kg
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,5 GHz
Jasność: 250 cd/m2
Wysokość urządzenia (z podstawą): 479,5 mm
Wydajne rdzenie: 6
Typ produktu: All-in-One PC
Szerokość urządzenia (z podstawą): 541,9 mm
Maksymalna moc turbo: 148 W
Wbudowane głośniki: Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą): 333,2 mm
Podstawowa moc procesora: 65 W
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Kensington Lock: Tak
Typ dysku SSD: M.2
Typ matrycy: IPS
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Przekątna ekranu: 23,8"
Typ slotów pamięci: SO-DIMM
Pamięć RAM: 16 GB
Maksymalne taktowanie procesora: 4,7 GHz
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 1,8 GHz,2,5 GHz
Liczba portów USB 2.0: 2
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,7 GHz
Ilość DisplayPort: 1
Ilość portów HDMI: 1
Zakres kąta nachylenia: -4 - 20°
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Wysokość opakowania: 508 mm
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Głębokość opakowania: 243 mm
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Waga wraz z opakowaniem: 8 kg
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Szerokość opakowania: 640 mm
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 3.0
Wersja HDMI: 2.1
Nośniki: SSD
Suma megapikseli: 2 MP
Zainstalowany system operacyjny: Brak
Typ kamery HD: Full HD
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 1
Układ audio: Realtek ALC897
Producent karty WLAN: Intel
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX211
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Liczba rdzeni procesora: 10
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4007 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Maksymalna moc turbo: | 148 W |
| Podstawowa moc procesora: | 65 W |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 1,8 GHz,2,5 GHz |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,7 GHz |
| Generacja procesora: | Intel Core i5-14xxx |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Cache procesora: | 20 MB |
| Liczba wątków: | 16 |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Model procesora: | i5-14400 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,7 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,5 GHz |
| Typ slotów pamięci: | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kensington Lock: | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 120 W |
| Waga wraz z opakowaniem: | 8 kg |
| Wysokość opakowania: | 508 mm |
| Szerokość opakowania: | 640 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 333,2 mm |
| Waga (z podstawą): | 4,63 kg |
| Głębokość opakowania: | 243 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 479,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 541,9 mm |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku: | Biznes |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Układ płyty głównej: | Intel H610 |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Typ matrycy: | IPS |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1200:1 |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Zakres kąta nachylenia: | -4 - 20° |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD: | Full HD |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Układ audio: | Realtek ALC897 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Brak |
| Nośniki: | SSD |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 3.0 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 2 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Typ kamery HD: | Full HD |
| Suma megapikseli: | 2 MP |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.