Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOVSLD320010
Kod producenta: VX3218-PC-MHD
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 0766907010190
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 165 Hz
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Gwarancja producenta: 24
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 709 x 419 x 93
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI (v1.4): 30 ~ 160 | DisplayPort (v1.2): 30 ~ 193
Wyposażenie dodatkowe: Power Cable, DisplayPort Cable, AC/DC Adapter, Quick Start Guide
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Typ matrycy: VA
Normy spełniane przez monitor: Mexico Energy
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI (v2.0): 48 ~ 144 | DisplayPort (v1.2): 48 ~ 165
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 709 x 513 x 228
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wielkość plamki: 0.364 mm
Informacje dodatkowe: Anti-Glare type, Hard-coating (3H), Haze 25%
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 4.90
Waga bez podstawy (kg): 4.20
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 41.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: A
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI (v1.4): 30 ~ 160 | DisplayPort (v1.2): 30 ~ 193
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI (v2.0): 48 ~ 144 | DisplayPort (v1.2): 48 ~ 165
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 180
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1143 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 165 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | HDMI (v2.0): 48 ~ 144 | DisplayPort (v1.2): 48 ~ 165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | HDMI (v1.4): 30 ~ 160 | DisplayPort (v1.2): 30 ~ 193 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | Mexico Energy |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 41.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | A |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Power Cable, DisplayPort Cable, AC/DC Adapter, Quick Start Guide |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 709 x 513 x 228 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 709 x 419 x 93 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.90 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.20 |
| Informacje dodatkowe: | Anti-Glare type, Hard-coating (3H), Haze 25% |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Wielkość plamki: | 0.364 mm |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI (v2.0): 48 ~ 144 | DisplayPort (v1.2): 48 ~ 165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI (v1.4): 30 ~ 160 | DisplayPort (v1.2): 30 ~ 193 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.