Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOVSLD270310
Kod producenta: VG2757V-2K
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 0766907024357
Waga z podstawą (kg): 8.00
Waga bez podstawy (kg): 5.50
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 1300 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 29.77 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Nasycenie kolorów: 108% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 15~150
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 50~100
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +40°
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Gwarancja producenta: 24
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Instrukcja
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 612,7 x 390,15 x 56,9
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częstotliwość odchylania poziomego: 15~150
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Normy spełniane przez monitor: UkrSEPRO
Dodatki multimedialne: Wbudowany mikrofon
Częstotliwość odchylania pionowego: 50~100
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 612,7 x 423,38~533,38 x 217,24
Informacje dodatkowe: HDMI 2.0
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2751 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1300 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 100 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 50~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 15~150 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | UkrSEPRO |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +40° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 108% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 29.77 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowany mikrofon |
| Wyposażenie dodatkowe: | Instrukcja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 612,7 x 423,38~533,38 x 217,24 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 612,7 x 390,15 x 56,9 |
| Waga z podstawą (kg): | 8.00 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.50 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.0 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 50~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 15~150 |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.