Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOVSLD240220
Kod producenta: VA2408-HDJ
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0766907025682
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Normy spełniane przez monitor: UKCA
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 542 x 386,2 ~ 516,2 x 223
Informacje dodatkowe: Powłoka Anti-Glare, Hard Coating (3H)
Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.20
Waga bez podstawy (kg): 3.20
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 1300 :1
Złącza zewn.: HDMI
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 16.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: 360°
Nasycenie kolorów: 77% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -4° / +28°
Wyposażenie dodatkowe: Quick Start Guide x1
Gwarancja producenta: 24
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 542 x 323 x 44
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 574 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1300 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 100 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | UKCA |
| Złącza zewn.: | HDMI |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -4° / +28° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | 360° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 77% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 16.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Quick Start Guide x1 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 542 x 386,2 ~ 516,2 x 223 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 542 x 323 x 44 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.20 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.20 |
| Informacje dodatkowe: | Powłoka Anti-Glare, Hard Coating (3H) |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.