Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOSALD430010
Kod producenta: LS43CG700NUXEN
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806094712100
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 960.8 x 635.0 x 254.1
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 11.70
Waga bez podstawy (kg): 9.20
Kontrast statyczny: 4250 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Tak
Technologia podświetlania: LED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 54.40 W
Obsługa FreeSync: Tak
Montaż VESA: 200 x 200
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 144 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 43.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Informacje dodatkowe: Ethernet, wbudowany WLAN
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -2° / +20°
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 960.8 x 563.3 x 37.9
Głośniki: Tak
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3298 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 43.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 4250 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -2° / +20° |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Głośniki: | Tak |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
| Montaż VESA: | 200 x 200 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 54.40 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 960.8 x 635.0 x 254.1 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 960.8 x 563.3 x 37.9 |
| Waga z podstawą (kg): | 11.70 |
| Waga bez podstawy (kg): | 9.20 |
| Informacje dodatkowe: | Ethernet, wbudowany WLAN |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.