Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOSALD270580
Kod producenta: LS27DG600SUXEN
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806095503158
Czas reakcji matrycy: 0.030 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Wyposażenie dodatkowe: Przewód zasilający (1,5m), Kabel HDMI, Kabel DP
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 360
Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -2° / +25°
Touch: Nie
Gwarancja producenta: 24
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 611.7 x 353.8 x 49.2
Kolor obudowy: Srebrny (Silver)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Informacje dodatkowe: Kolor obrazu: Max 1B
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 611.7 x 554.2 x 263.5
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Waga z podstawą (kg): 6.90
Waga bez podstawy (kg): 3.80
Kontrast statyczny: 1000000 :1
Złącza zewn.: USB 3.2 Gen 1 Type-A x 2
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: Odyssey
Regulacja wysokości: Tak - 120mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 31.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 99% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3435 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Odyssey |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 0.030 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 360 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | USB 3.2 Gen 1 Type-A x 2 |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -2° / +25° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 31.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Kolor obudowy: | Srebrny (Silver) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Przewód zasilający (1,5m), Kabel HDMI, Kabel DP |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 611.7 x 554.2 x 263.5 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 611.7 x 353.8 x 49.2 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.90 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.80 |
| Informacje dodatkowe: | Kolor obrazu: Max 1B |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.