Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOSALD2409D0
Kod producenta: LS24C430GAUXEN
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 8806095057262
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 13.40 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: D
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +24°
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, zasilający 1.5m)
Gwarancja producenta: 24
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 539,9 x 321,6 x 57,2
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Przekątna ekranu: 24.00 cali
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Normy spełniane przez monitor: TCO
Informacje dodatkowe: HDCP 1.4
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 539.7 x 425.4 x 234.6
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 4.80
Waga bez podstawy (kg): 2.90
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 572 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 24.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TCO |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +24° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 13.40 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | D |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI, zasilający 1.5m) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 539.7 x 425.4 x 234.6 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 539,9 x 321,6 x 57,2 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.80 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.90 |
| Informacje dodatkowe: | HDCP 1.4 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.