Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOSALD2408L0
Kod producenta: LF24G35TFWUXEN
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806090759819
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 144 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel DisplayPort, Zasilacz, Instrukcja bezpieczeństwa, Skrócona instrukcja
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Producent: Samsung
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Opis ogólny: Samsung 23,8" Odyssey G3 1920 x 1080 VA 144 Hz
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Monitory LCD
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 541 x 364 x 264
Informacje dodatkowe: Funkcja Eye Saver Mode
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Waga z podstawą (kg): 4.50
Cechy: VGA HDMI DP
Kontrast statyczny: 4000 :1
Baza SCIP: Nie
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Regulacja wysokości: Tak
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 20.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1076 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Samsung |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Opis ogólny: | Samsung 23,8" Odyssey G3 1920 x 1080 VA 144 Hz |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.0 ms |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 144 Hz |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Kontrast statyczny: | 4000 :1 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy): | 20.00 W |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | Tak |
| Waga z podstawą (kg): | 4.50 |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Cechy: | VGA HDMI DP |
| Baza SCIP: | Nie |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel DisplayPort, Zasilacz, Instrukcja bezpieczeństwa, Skrócona instrukcja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 541 x 364 x 264 |
| Informacje dodatkowe: | Funkcja Eye Saver Mode |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 4000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 20.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel DisplayPort, Zasilacz, Instrukcja bezpieczeństwa, Skrócona instrukcja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 541 x 364 x 264 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.50 |
| Informacje dodatkowe: | Funkcja Eye Saver Mode |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.